Minelab Manticore

Nový nejvýkonnější multifrekvenční detektor Minelab Manticore 

Předobjednávka /omezené počty kusů/- postupné dodávání dle pořadí objednávek 

48 990,00 Kč
Vč. DPH
Počet
Na cestě

Předobjednávka /omezené počty kusů/- postupné dodávání dle pořadí objednávek

První informace

Manticore je nový nejvýkonnější multifrekvenční detektor Minelab. Nová technologie Multi IQ+ má o 50 % vyšší výkon. Detektor nejen přidává větší výkon, ale také posouvá rychlost zpracování signálu cíle, čímž výrazně posouvá separační schopnosti detektoru.
Manticore používá vylepšenou 2D identifikaci cíle (používá ji detektor CTX 3030). K dispozici je 10 přednastavených upravitelných režimů, ale především možnosti zvukové odezvy jsou zcela bezprecedentní.

Detektor váží 1,3 kg a má novou vysoce kvalitní konstrukci vyrobenou pouze z nejkvalitnějších materiálů. Detektor je plně ponorný do hloubky 5 metrů. Zároveň bylo dále potlačeno rušení z různých zdrojů rušení. Díky tomu je možné používat vyšší nastavení citlivosti, a to znamená větší dosah a přesnější identifikaci.

Od zahájení prodeje budou k dispozici celkem 3 sondy M11, M8 a M15 (28 cm, 20 cm a 38 cm). Perfektní jsou však i ostatní parametry detektoru. Vestavěný reproduktor má krásně čistý zvuk. Nový typ bezdrátových sluchátek, podsvícení LCD displeje, tlačítek atd. Záruka na detektor je 3 roky a přístroj má plně aktualizovatelný software.

Postupně do listopadu bude výrobce uvolňovat další informace, které doplníme do tohoto prvního textu.

2023-04-01

Parametry

Vlastnosti detektorů
Univerzální

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našeho webu.