Seznam produktů značky Golden Mask

Společnost minulý rok oslavíla prvních 10 let na trhu. Za tu dobu si detektory Golden Mask získali obrovský respekt jak u odborníků tak především u hledačů. Naše společnost s firmou Golden Mask spolupracuje od chvíle kdy začala expandovat na Evropské trhy, od té doby se detektory Golden Mask začali prodávat v podstatě ve všech Evropský zemích a v minulých dvou letech přibila také řada zem v Asii a samozřejmě také především v USA.

V počátku malá firma se od svých počátku výrazně rozrostla a společnost dnes zaměstnává takřka 70 zaměstnanců. Golden Mask navíc sází výrazně na vývoj a inovace, takže v podstatě každý rok přichází nový model. Ne jinak je tomu bylo i v roce 2013 kdy se na trhu objevuje nová verze nejpopulárnějšího detektoru GM4 pod názve GM4PRO a navíc verze GM4PRO Wvybavená bezdrátovým vysílačem. U detektorů kovů Golden Mask můžete vždy čekat především maximální dosah, velice dobrou diskriminaci a extrémně jednoduchou obsluhu. To vše navíc za velice nízké ceny.

I rok 2014 bude ve znamení novinek od společnosti Golden Mask. První z nich je náš společný projekt detektoru kovů LP ZERO, který je určený všem co milují jednoduchost a maximální účelnost. Navíc díky spolupráci můžeme u tohoto detektoru včem našim zákazníkům nabídnout doslova za výjímečnou cenu.

Grid
List

Existuje 8 produktů.

Zobrazení 1-8 z 8 položek

LP ZERO II 24

Nový  universální detektor, který vzniknul ve spolupraci Lovce pokladů a špičkového Evropského...

7 990,00 Kč
Skladem na prodejně
View Detail

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našeho webu.